Maldegemse Schroothandel


Maldegemse Schroothandel

Nijverheidslaan 6
9990 Maldegem
+32 50 31 09 32
info@maldegemseschroothandel.be
BTW nr : BE 0462.169.762
Ovam Nr. : 1320
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Gesloten op maandag

Nu gesloten

van tot van tot
Dinsdag 09u00 12u00 13u00 17u30
Woensdag 09u00 12u00 13u00 17u30
Donderdag 09u00 12u00 13u00 17u30
Vrijdag 09u00 12u00 13u00 17u30
Zaterdag 08u30 12u30

Kalender

Maldegem

Naam Functie Telefoon Email
Vandevelde Luc Plantmanager +32 478 553 172 vandeveldeluc2@telenet.be
Wildemeersch Alexander Administratief verantwoordelijke +32 50 31 09 32 info@maldegemseschroothandel.be

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + admininstratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan-en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel Directeur +32 56 782 166 bert@casier.com