Waasland Recycling


Waasland Recycling

Kluizenhof 37
9170 Sint-Gillis-Waas
+32 3 770 71 53
+32 3 770 72 35
info@waaslandrecycling.be
BTW nr : BE 0832.005.127
IBAN : BE90 3630 8193 5132
Ovam Nr. : 106395
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Nu open

van tot van tot
Maandag 07u30 12u00 12u45 17u00
Dinsdag 07u30 12u00 12u45 17u00
Woensdag 07u30 12u00 12u45 17u00
Donderdag 07u30 12u00 12u45 17u00
Vrijdag 07u30 12u00 12u45 14u30
Zaterdag 08u00 12u00

Kalender

Waasland

Naam Functie Telefoon Email
Van Hecke Koen Plantmanager +32 475 75 24 76 koen@waaslandrecycling.be
Schelkens Claudia Administratie / facturatie +32 3 770 71 53 claudia@waaslandrecycling.be
Vertenten Gert Werfverantwoordelijke +32 477 520 338 werf@waaslandrecycling.be

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + admininstratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan-en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel Directeur +32 56 782 166 bert@casier.com